Naudojimo instrukcija

MOTERIMS

dreamstime_xs_25623223

 

Mes moterys tikrai žinome ko mes norime, nors vyrai galvoja kitaip…

X-Hair padės Jums susitvarkyti su Jums nemaloniu plaukuotumu nepageidautinose vietose. Produktas yra plačiai naudojamas Amerikos ir Azijos žemynuose, ypatingai mėgstamas tamsiaplaukių gretose, kurios dažnai turi tamsią veido, kojų, rankų plaukų spalvą. Tai sukelia diskomfortą, bei norą tokį plaukuotumą naikinti. Šiuo metu pasaulyje nėra analogo X-Hair produktui, kadangi jis tinkamas tiek veido tiek intymios zonos depiliacijai, neturi poveikio gleivinei (moterys, patyrusios ką reiškia depiliacinių kremų ar gelių „prisilietimas“ prie gleivinės, tikrai supras apie ką mes čia), nesukelia bėrimo, jokio skausmo… Labai svarbu tai, jog depiliuojant kūną šiuo produktu nėra dirginami limfmazgiai (pažastys, kirkšnys), depiliuojant šias kūno vietas vašku ar cukrumi yra didelė riziką sukelti limfmazgių uždegimą, įvesti į organizmą bakteriją. X-Hair depiliacinis molis lengvai naudojamas namų sąlygomis, Jums nereikės planuotis vizito pas grožio specialistą, depiliaciją galėsite atlikti savo intymioje aplinkoje be pašalinių žmonių.

X-Hair galima naudoti: bikini ir braziliškam depiliavimui, kojų, pažastų, rankų, veido depiliacijai.

Pastaba dėl bikini ar braziliškos depiliacijos: pradėkite tepti molį nuo viršaus žemyn taip, kad jautresnės zonos būtų užteptos paskutinės, neperlaikykite produkto daugiau nei nurodyta instrukcijoje, t.y., 10 minučių, galite nebijoti molio sąlyčio su gleivine, nes šis produktas negriaužia, nesukelia perštėjimo ar kitų nemalonių pojūčių. Nuplaukite produktą po tekančiu šiltu vandeniu naudojant frotinę pirštinę ar Jums įprastą kempinę, tačiau nenaudokite itin grubių paviršių turinčių prausimosi priemonių.

Miltelių paruošimo būdas:

Moterims:X-Hair milteliųVandens
Blauzdos:1/2 indelio1 valgomasis šaukštas
Bikini zona:2 valgomasis šaukštas1 valgomasis šaukštas
Pažastys:1 valgomasis šaukštas0.5 valgomasis šaukštas
Viršutinė lūpa:1 arbatinis šaukštelis0.5 arbatinio šaukštelio

Pabandykite X-Hair, liksite maloniai nustebinti. Susisiekite su mumis, jei pageidaujate detalesnės konsultacijos.

VYRAMS

X Hair

 

Ne tik moterys, bet ir vyrai kenčia nuo nepageidautino plaukuotumo, arba nuo netolygaus plaukų augimo įvairiose kūno vietose. Didžioji dalis vyrų naudoja taip jiems įprastą priemonę „skutimosi peiliuką“, bet visi puikiai žino šalutinį poveikį: odos dirginimas, bėrimas, įpjovimas, bakterijų bei uždegimo pavojus. X-Hair depiliacinis molis tai atradimas, kuris daugeliui vyrų padės užmiršti dažną skutimasį, nemalonų plaukų ataugimo procesą, odos bėrimą ir kitus nemalonius pojūčius.

Pabandykite X-Hair, liksite maloniai nustebinti. Susisiekite su mumis, jei pageidaujate detalesnės konsultacijos.

X-Hair galima naudoti: kojų, sėdmenų, nugaros, pečių, krūtinės, pažastų, rankų, veido depiliacijai.

Patarimas: Nelaikykite užtepto molio ilgiau nei nurodyta instrukcijoje, veidui maksimaliai 3 minutės, kitoms kūno vietoms maksimaliai 10 minučių.

Miltelių paruošimo būdas:

Vyrams:MilteliųKaršto vandens
Dilbiai:1/2 indelio1 valgomasis šaukštas
Krūtinė:1/2 indelio1 valgomasis šaukštas
Intymi zona:2 valgomasis šaukštas1 valgomasis šaukštas
Pirštai:1 arbatinis šaukštelis0,5 arbatinis šaukštelis

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

 • NAUDOTI TIK ANT SAUSOS ODOS
 • Sumaišykite miltelius su mažu kiekiu karšto vandens, kad gautumėte tirštą masę panašią į molį.
 • Naudodamiesi aplikatoriumi, užtepkite vienodai apie 2-3mm storio sluoksnį ant norimos kūno vietos.
 • Pavyzdžiui: ant veido, nugaros, krūtinės, kojų, rankų, pažastų, intymių vietų. Pastebėjimas: nenaudoti plaukams ant galvos.
 • Palikite ant veido užteptą molio masę nudžiūti maksimaliai 3 minutes, o ant kitų kūno vietų 5 minutes – daugiausiai 10 minučių. Produkto laikymo trukmė priklauso nuo to, kokio storio yra pats plaukas bei individualios reakcijos i produktą. DĖMESIO – griežtai laikykitės nurodyto laiko veido bei kūno depiliavimui, neeksperimentuokite su savimi!
 • Kai pastebėsite, jog plaukeliai lengvai atsiskiria nuo odos, nuplaukite sukietėjusią masę šiltu vandeniu.
 • Nuplaunant molį nuo kūno naudokite kempinę arba frotinę pirštinę, nuo veido vatos diskelius. Netrinkite sauso preparato, naudokite sudrėkintą kempinę, frotinę pirštinę ar vatos diskelius.
 • Po procedūros netepkite jokių priemonių ant nudepiliuotų kūno vietų.
 • Antrą kartą tą pačią vietą galite depiliuoti tik praėjus 24 val.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

 • Prieš pradedami naudoti produktą, būtinai perskaitykite naudojimosi instrukciją.
 • Sudėtyje yra Thiogliukolato bei šarmo.
 • Vadovaukitės instrukcijomis.
 • Norint nustatyti jūsų odos jautrumą, atlikite alerginį bandymą užtepant mažą kiekį jau paruošto naudojimui molio ir palaikykite apie 10 min. Nuplaukite šiltu vandeniu ir stebėkite, ar oda neparaudo, ar neatsirado bėrimas  ir pan.  Jei nepastebėjote jokio šalutinio poveikio, jūs galite drąsiai naudoti X-Hair.
 • Nenaudokite X-Hair ant nudegintos, uždegimo paveiktos bei randuotos odos.
 • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 • Venkite produkto patekimo į akis bei gleivinės. Jeigu vis dėlto produktas pateko į akis arba ant gleivinės, kruopščiai išplaukite gausiu vandens kiekiu ir kreipkites į gydytoją.
 • Laikykite produktą sausoje vietoje.

UŽSAKYKITE DABAR