Apie produktą

Apie produktą

Susipažinkite su inovacija depiliacijos srityje!

Naujas plaukų šalinimo būdas – depiliacinis molis. Paprastas naudoti, labai efektyvus, nėra cheminio kvapo, bei nepalieka jokių nudegimų ar sudirginimo pėdsakų ant Jūsų odos. NĖRA PAŠALINIO POVEIKIO!

Daugelis mums įprastų kūno plaukų šalinimo priemonių (skutimas, depiliavimas vašku ar cukrumi, depiliaciniai kremai ar putos) yra skausmingos arba sukelia nemalonius pašalinius povekius, tokius kaip bėrimą, plaukų įaugimą į odą, perštėjimą, stiprų odos sudirginimą ar net stiprų odos
X-Hair miltelių pavidalo produktas maišomas su karštu vandeniu iki molio konsistencijos ir specialiu aplikatoriumi tepamas ant įvairių kūno vietų (veido, pažastų, rankų, krūtinės, nugaros, intymios zonos, sėdmenų, kojų, rankų bei kojų pirštų), nuplaunamas vandeniu.

X-Hair efektyviai sumažina nepageidautiną plaukuotumą lyginant su kitais produktais, pavyzdžiui, putomis, kremais ar geliais, jau po 3-4 kartų naudojant X-Hair jūs pastebėsite, žymiai mažesnį plaukuotumą ir minkštesnius ataugančius plaukus, nei turėjote anksčiau. Kitas privalumas naudojant šį unikalų produktą yra tai, kad oda tampa ypatingai lygi ir švelni ir taip ji apsaugoma nuo bakterijų, grybelių ir mikroorganizmų augimo ir dauginimosi. Oda gali lengviau kvėpuoti, ko pasekoje naikinamas nemalonus kūno kvapas. X-Hair produktas ypatingai populiarus Amerikoje bei Azijos šalyse, nuo 2012 metų šį produktą naudoja ir Skandinavijos gyventojai. Džiaugiamės, galėdami tiekti X-Hair produktą Lietuvos rinkai ir suteikti galimybę Lietuvos gyventojams susipažinti su nuostabia bei paprasta nepageidajamų plaukų šalinimo priemone. X-Hair yra patvirtintas  MPA patvirtintų medžiagų registre. Produktas pagamintas pagal sveikatos institucijų patvirtintas formules yra patvirtinas FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) bei kruopščiai ištirtas JAV ekspertų kokybės kontrolės laboratorijose.

Produkto sudėtis: Kalcio karbonatas, kalcio thioglykolatas, kalcio hidroksidas, natrio laurilsulfatas ir patvirtintos kvapiosios medžiagos.

Turinys: maišelis su 70 g (16 arbatinių šaukštelių) miltelių, dubenėlis, mentelė ir pirštinės. Nepanaudotus miltelius galima laikyti uždarytame maišelyje.

Produktas notifikuotas Europos Sąjungos CPNP portale, yra saugus naudoti Europos Sąjungos rinkoje.

Saugu-Lengva-Greita

  • Nealergizuoja, veikia antiseptiškai;
  • Nėra cheminio kvapo;
  • Nėra pašalinio poveikio.

UŽSAKYKITE DABAR

X Hair