DUK

slid2DUK

 

Ar produktas tinka alergiškai odai?
Jei esate alergiški, būtinai pasibandykite nedidelį kiekį produkto ant rankos ar kitos kūno vietos (ne veido). Jei po 24 val. nepastebėsite jokių pokyčių ant savo odos, galite naudoti produktą ir kitoms kūno vietoms, bet būtinai atkreipkite dėmesį į produkto naudojimo instrukciją, ypatingai svarbu neperlaikyti produkto ir tiksliai sekti laiką.

Kiek laiko reikia laikyti užteptą produktą ant kūno?
Labai svarbu laikytis instrukcijos! Veido
depiliacijos procesas 2-3 minutės ir ne ilgiau! Visų kitų kūno vietų depiliacijos procesas 5-10 minučių ir ne ilgiau! Griežtai laikykitės nurodyto laiko.

Ar galima depiliuoti vyrišką barzdą?
Galima tuo atveju, jei barzda nėra labai vešli, tik laikyti reikia ne daugiau nei 3 minutes! Nuplauti molį nuo veido reikia naudojant sudrėkintus vatos diskelius, po tekančiu vandeniu, iki kol molis pilnai nusiplaus. Nenenaudokite įprastų losjonų po skutimosi, kadangi molis turi antiseptinį poveikį.

Kiek depiliacijų galima pasidaryti su vienu pakeliu?
Priklauso koks plotas bus depiliuojamas, pvz., jei depiliuojama tik viršutinė lūpa ir smakras vieno pakelio užteks 3-4 mėnesiams. Pakuotėje yra 70 gr. miltelių, vienai viršutinės lūpos depiliacijai reikia 1 arbatinio šaukštelio miltelių ir pusės arbatinio šaukštelio karšto vandens, taigi su vienu pakeliu galite atlikti 16-ka depiliacijos procedūrų.

Ar reikia paruošti odą prieš depiliaciją?
Specialaus paruošimo nereikia. Oda turi būti sausa, tai yra svarbiausia. Po depiliacijos procedūros nieko nereikia tepti, kadangi medžiaga veikia antiseptiškai.

Ar galima depiliuoti bikini zoną?
Galima. Ir ne tik bikinį, bet ir braziliška depiliacija yra įmanoma su šiuo produktu. Produktas susilietęs su gleivine nesukelia graužimo ar perštėjimo, deginimo ar bėrimo. Pradėkite tepti produktą nuo viršaus žemyn, taip, kad jautresnės zonos būtų užteptos paskutinės. Nepamirškite, jog produktas laikomas ne ilgiau 10-ies minučių, tai labai svarbu. Taisyklingai naudodami džiaugsitės nuostabia, neskausminga depiliacija.